Наступна гра
Полісся
Металург
09.04.2023 | 16:00 | Житомир | Центральний стадіон
12.03.2017

ФК «Полісся U17» виграв Кубок України серед юнаків в Житомирі. ФОТО/ВІДЕО

Команда U-17 житомирської ДЮСШ з футболу "Полісся" під керівництвом Віктора Шиманського виграла Кубок України серед юнаків 2000-2001 рр н., який протягом чотирьох днів, 6-9 березня, тривав у Житомирі.

У фінальному поєдинку наші футболісти вдруге зустрілися з хмельницьким «Спортлідер+». На жаль, боротьби у фіналі не вийшло. Після поразки на старті 2:3 від хмельниччан, житомиряни врахували всі помилки і взяяли реванш, розгромивши гостей з рахунком 7:2.

Далося взнаки й те, що проти житомирян грала молодша команда. Окрім того, фактичну половину м’ячів «лідери» пропустили після гри вп’ятьох.

«Полісся U17» (Житомир) – «Спортлідер+» (Хмельницький) - 7:2

Голи: Медведчук (7, 31), Бланк (8, 21, 22), Чорновіл (22), Розпотнюк (27) – Омарі (6), Мельник (26)

Попередження: Медведчук (31) – Цилепа (25)

А от поєдинок за третє місце дійсно був вартий фіналу. Після першого тайму «Таврія» з Василівки вела в рахунку 4:3, однак вихованці ДЮСШ з Овруча не здались, а тому протягом другого тайму на табло житомирського ФОКу горіли цифри 5:5. Але гол Сергія Кирюти наприкінці матчу схилив шальки терезів на користь «таврійців».

Матч за 3 місце

ДЮСШ (Овруч) – «Таврія» (Василівка) 5:6

Голи: Гриб (2), Федоренко (3, 19), Домославський (14, 28) – Падун (1), Козловський (11), Кирюта (16, 17, 36), Башинський (23)

Попередження: Домославський (28) – Ткаченко (31)

Щодо інших двох поєдинків, то там інтриги не було. Чорноморський «Іллічівець» розгромно програв ДЮСШ з Васильківки, а житомирське «Полісся-2001» автоматично зайняло сьоме місце, оскільки команда з Бердичева знову не з’явилася на гру.

Після закінчення турніру були визначені його найкращі гравці у різних номінаціях:

Найкращий воротар: Артур Гринь («Спортлідер+»)

Найкращий захисник: Сергій Кирюта («Таврія»)

Найкращий нападник: Денис Бланк («Полісся U17»)

Найкращий бомбардир: Максим Галич (ДЮСШ В) – 30 м’ячів+

Кращий гравець: Давид Медведчук («Полісся U17»)

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери